RM series Flange-mounted with extended bearing hub Inline Helical Geared Motor
| Model | RM57, RM67, RM77, RM87, RM97, RM107, RM137, RM147, RM167 |
| Pomer | 3,37~229,31 (imax:18126) |
| Vstupný výkon | 00,12~160 kW |
| Výstupný krútiaci moment | 130~18000 N.m |
POPIS
RM series helical gearmotors with extended output bearing hub are a special type of helical gearmotor. They were designed especially for agitating applications and allow for high overhung and axial loads and bending moments. Extended bearing handles large overhung loads for use in mixers and agitators.
Formulár produktu
- Prenosový stupeň: jednostupňový, dvojstupňový, 3stupňový alebo viacstupňová kombinácia.
- Forma montáže: Namontované na pätke, namontované na prírubu, namontované na malú prírubu B14, s predĺženým výstupným ložiskovým nábojom pre miešadlo.
- Výstupný hriadeľ: Plný hriadeľ.
Technické údaje
- Veľkosť: R37~R167
- Technické údaje (N·m): 130~18000
- Prevodový pomer: 3,37~229,31 (imax: 18126)
- Vstupný výkon (kW): 0,12~160
Vstupný výkon a maximálny krútiaci moment
|
Veľkosť |
R17 | R27 | R37 | R47 | R57 | R67 | R77 | R87 | R97 | R107 | R137 | R147 | R167 |
|
Štruktúra |
R RF |
||||||||||||
|
Vstupný výkon (kw) |
00,18-0,75 | 0.18-3 | 0.18-3 | 0.18-5.5 | 0.18-7.5 | 0.18-7.5 | 0.18-11 | 0.55-22 | 00,55-30 | 2,2-45 | 5,5-55 | 11-90 |
11-160 |
|
Pomer |
3,83-74,84 | 3,37-135,09 | 3,41-134,82 | 3,83-167,65 | 4,39-189,69 | 4,29-165,48 | 5,21-195,24 | 5,36-246,54 | 4,49-264,42 | 5,06-245,5 | 5,15-223,34 | 5,00-163,46 |
8,77-196,41 |
| Maximálny krútiaci moment (N.m) | 85 | 130 | 200 | 300 | 450 | 600 | 820 | 1550 | 3000 | 4300 | 8000 | 13 000 |
18 000 |
AVAILABLE MODELS:
| Jednostupňové | Veľkosť | ||||||
| 57 | 67 | 77 | 87 | 97 | 107 | ||
| RX.. | Foot-mounted | RX57 | RX67 | RX77 | RX87 | RX97 | RX107 |
| RXF.. | Flange-mounted | RXF57 | RXF67 | RXF77 | RXF87 | RXF97 | RXF107 |
| Viacstupňové | Veľkosť | |||||||
| 17 | 27 | 37 | 47 | 57 | 67 | |||
| R.. | Foot-mounted | R17 | R27 | R37 | R47 | R57 | R67 | |
| R..F | Foot-mounted and flange-mounted | R17F | R27F | R37F | R47F | R57F | R67F | |
| RF.. | Flange-mounted | RF17 | RF27 | RF37 | RF47 | RF57 | RF67 | |
| RM series | Flange-mounted with extended bearing hub | RM17 | 27 RM | 37 RM | 47 RM | 57 RM | 67 RM | |
| Viacstupňové | Veľkosť | |||||||
| 77 | 87 | 97 | 107 | 137 | 147 | 167 | ||
| R.. | Foot-mounted | R77 | R87 | R97 | R107 | R137 | R147 | R167 |
| R..F | Foot-mounted and flange-mounted | R77F | R87F | R97F | R107F | R137F | R147F | R167F |
| RF.. | Flange-mounted | RF77 | RF87 | RF97 | RF107 | RF137 | RF147 | RF167 |
| RM.. | Flange-mounted with extended bearing hub | 77 RM | 87 RM | 97 RM | 107 RM | 137 RM | 147 RM | RM167 |
Typ a označenie
- Priamo pripojený obmedzovač rýchlosti motora: RF- F- 107- 92,7- Y- 5,5 kW- 4P- M1- J1- 350
- Priamo pripojený motor Redukcia rýchlosti (typ kombinácie): RF- F- 107- RF- F77- 92,7- Y- 5,5 kW- 4P- M1- J1- 350
- S motorom a vstupnou prírubou: RF- F- 107- 92,7- AM132B5- Y- 5,5 kW- 4P- M1- 350
- Vstupná príruba, bez motora: RF- F- 107- 92,7- AM132B5- M1- 350
- So vstupným hriadeľom: RF- F- 107- 92,7- AD4- M1- 350
Poznámka:
AM132B5: Rozmer IEC príruby (pozri náš katalóg)
AD4: Vstupný hriadeľ (AD1, AD2, AD3, AD4, AD5, AD6, AD7, AD8)
Kód motora:
*Y: Štandardné 3-fázové motory
*YB: Motory odolné proti výbuchu
* YEJ: Brzdové motory
*YD: Viacrýchlostné motory
* YVP: Motory s premenlivou frekvenciou
*YCT: Elektromagnetické motory na reguláciu rýchlosti
*YR: Žeriavové a metalurgické motory
*YVPEJ: Variabilné frekvenčné a brzdové motory
*YG: Motory valčekových stolov
*YGPEJ: Variabilná frekvencia a motory bŕzd a valčekových stolov
Montážna poloha
Poloha svorkovnice motora
Výkres štruktúry


Modulárny dizajn
Obrázky produktov
Aplikácia:
Výrobky sú široko používané v ľahkom priemysle, potravinárstve, pive a nápojoch, chemickom priemysle, eskalátoroch, automatických skladovacích zariadeniach, stavebníctve, strojárstve, metalurgii železa a ocele, výrobe papiera, strojoch na výrobu drevených panelov, automobilovej výrobe, tabakových strojoch, konzervácii vody, tlači a balení, farmácii, textilnom priemysle, stavebných materiáloch, logistike, krmivách, ochrane životného prostredia a ďalších oblastiach.













